Yeni Nesil Yazar Kasa Fiyatları – Pos Yazar Kasa Fiyatları

Yeni Nesil Yazar Kasa Fiyatları

1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan tebliğe göre perakende satış yapan tüm seyyar pos cihazları değişmek zorundadır.

2008 tarihinden çalışmalara başlayan ve ürünü sahaya süren MT bilgi teknolojileri Vera Delta markası altında yeni nesil yazar kasa ve pos cihazı fiyatları konusunda bilgi verdi. Bu bilgiye göre Vera Delta fiyatı 590 euro + kdv olarak açıklanmıştır. Diğer yeni nesil yazar kasa fiyatları ise Vera Delta fiyatına göre pozisyon alacağı bekleniyor. Finans dünyasında yer alan haberlere göre 2013 yılında yeni bir yeni nesil yazar kasanın piyasaya giriş yapması pek mümkün görünmüyor ancak bu konuda bir çok adımı geride bırakmış firmalarında amacı 1 temmuz 2013 tarihinden önce kendi markalarını piyasaya tanıtmak.

 

Yeni Nesil Yazarkasalar.

Vera Delta Fiyat 590 Euro + KDV

Vera Delta konusunda bir kaç makalemizde yer alan bilgilerede göre peşin para,  taksitli veya ciro taahhütlü şeklinde çeşitli ödeme seçenekleri ile ürüne sahip olabiliyorsunuz. Piyasada bulunan yazarkasalar ile fiyat kıyaslaması yapıldığı taktirde yeni nesil yazarkasa fiyatları genel olarak son kullanıcıya uygun olduğu görünmektedir. Hem pos hem yazar kasa olmasından dolayı yeni nesil yazar kasaların fiyatları bu fiyat aralığında olması bekleniyor.

vera-delta-yeni-nesil-yazar-kasa-fiyatlari

vera-delta-yeni-nesil-yazar-kasa-fiyatlari

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kredi Kartı ve Kullanımı - Coiaccess - 16 Ağustos 2013

    [...] bu ürünler gıda başta olmak üzere birçok iş alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sayfada yazarkasa poslarla ilgili detaylı bilgilere [...]

  2. Yazarkasa Pos Özellikleri - Kamera Sistemleri - 19 Ağustos 2013

    [...] Yazarkasa pos cihazı, mikro tasarımı ile kolay taşınabilmektedir. Elektronik hafıza ile alışveriş ile ilgili fiş bilgilerinin saklanmasını sağlayarak olası bir sorun ile karşılaşılması durumunda müşterinin ve satıcının mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Pek çok cihazda bulunan sahte para tanıma özelliği ile sahte para ödemesi ile satıcıyı dolandırmak isteyen kişiler tespit edilerek gerekli işlemlerin başlatılması sağlanmakta ve olumsuz bir durumla karşılaşılması engellenmektedir. Yazarkasa pos cihazları ile ilgili daha fazla bilgi. [...]

Yorum Yap

Yandex.Metrica